O nas

fotoxCutout1

TORBY PAPIEROWE EKO WARSZAWA

Witamy na stronie torbypapieroweeko.pl – producent toreb papierowych ekologicznych typu kraft. Mamy w ofercie dostępne ekologiczne torby „od ręki” w bardzo dużych ilościach/stanach, ekologiczne torby papierowe z uchwytami skręcanymi lub płaskimi.

Torby papierowe EKO posiadamy brązowe, białe lub kolorowe, na których wykonujemy nadruki farbami wodnymi eko – zgodnie z otrzymanym i ustalonym projektem w najkrótszym w Polsce terminie, standardowo jest to tylko 1-4 dni. Jako jedyni nie pobieramy również kosztów przygotowania przy zamówieniach od naszego ustalonego minimum oraz dysponujemy mozliowścią druku w pełnym kolorze CMYK na gotowych torbach!

Różni nas indywidualne podejście do każdego klienta, pomoc przy składaniu zamówienia i wyborze opcji oraz gotowość do pracy 24 godziny na dobę. Gotowe ekologiczne torby papierowe dostarczamy w 24 godziny na terenie Warszawy i całej Polski czy nawet Europy.

NAJWYŻSZEJ KLASY TORBY PAPIEROWE

Nasze torby papierowe eko są świetną alternatywą dla zwykłych, plastikowych torebek ze względu na ilość dostępnych formatów, rodzajów czy też kolorów papieru kraft i uchwytów – płaskich czy też skręcanych.

Torby nasze są popularne w wielu Polskich sklepach, marketach , gastronomii, czy aptekach oraz wielu różnych branżach czy wszelkich akcjach reklamowych oraz marketingowych.

Nikogo chyba obecnie nie trzeba już przekonywać, o pozytywnym ekologicznym wizerunku i świetnej reklamie, jaką za sobą noszą nasze produkty jako lidera rynku tego typu opakowań w Polsce.

Zapraszamy więc wszystkich potencjalnych klientów do współpracy z Warszawy, jak i całej Polski i składania zapytań.

TERMINOWOŚĆ TO DLA NAS PRIORYTET

Posiadamy duże doświadczenie, staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów. U nas minimalne zamówienie z nadrukiem można zrealizować już nawet od 100 sztuk toreb! / tego samego rodzaju i formatu /

Posiadamy ekologiczne torby papierowe w różnych formatach, z uchwytami skręcanymi lub płaskimi, oraz „specjalne” np. torby papierowe „na wino”, druki wykonujemy wyłącznie farbami wodnymi, zgodnie ze skalą pantone techniką sitodruku, flexo lub cyfrowo – druk w pełnym kolorze CMYK.

Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie i szybkie terminy realizacji, jak i najniższe ceny.