Czarne torby papierowe z uchwytami skręcanymi

Czarne torby papierowe z uchwytami skręcanymi

Eleganckie czarne torby papierowe z uchwytami skręcanymi kojarzą się z ekskluzywnością, szczególnie jeżeli występują w połączeniu z nadrukami w złotym kolorze oraz logo firmy. To produkt, który nie tylko podniesie prestiż firmy, ale także wzbudza zaufanie klientów, a sama marka odbierana jest jako pro – ekologiczna.

Czarne torby papierowe to torby ekologiczne wykonane z najwyższej jakości biodegradowalnych materiałów, dzięki którym ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne dla środowiska. Można ich używać wielokrotnie i w dalszym ciągu będą się dobrze prezentować. Będą też wizytówką firmy. Ekologiczne torby papierowe z uchwytami skręcanymi można zamówić również z nadrukiem. Znajdują one wszechstronne zastosowanie, chociaż najczęściej wybierane są do ekskluzywnych butików z odzieżą, galanterią skórzaną i innymi produktami ekskluzywnymi.

Oferowane przez nas czarne torby papierowe z uchwytami skręcanymi dostępne są w gramaturze 90g.m2, dzięki czemu są wytrzymałe i wytrzymują ciężar nawet do 5-6 kg.

W naszej ofercie znajdą Państwo ekologiczne torby papierowe w następujących formatach:

+ 18 x 22 x 8cm - 0,47 zł + VAT 250szt/karton, papier 90g/m2

+ 24 x 32 x 10cm - 0,57 zł + VAT 250szt/karton, papier 90g/m2

+ 30,5 x 34 x 17cm - 0,75 zł + VAT 100szt/karton, papier 90g/m2

ZAINTERESOWAŁA CIĘ OFERTA? NAPISZ