Brązowe torby papierowe z uchwytami płaskimi

Brązowe torby papierowe z uchwytami płaskimi

Brązowe  torby papierowe z uchwytami płaskimi cieszą się coraz większą popularnością. Są to torby ekologiczne wykonane z najwyższej jakości biodegradowalnych materiałów, dzięki którym ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne dla środowiska. Można ich używać wielokrotnie i w dalszym ciągu będą się dobrze prezentować. Będą też wizytówką firmy. Ekologiczne torby papierowe z uchwytami płaskimi można zamówić również z nadrukiem. Znajdują one wszechstronne zastosowanie.

Torby papierowe z nadrukiem to idealne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą promować własną markę jako pro – ekologiczną. To idealne narzędzie marketingu szeptanego. Zamiast tradycyjnych reklamówek plastikowych warto zakupić ekologiczne torby, które dodatkowo mają wysoki walor estetyczny. Nie gniotę sią, a po ich użyciu nie zajmują dużo miejsca. Papierowe torby są eleganckie i praktyczne. Idealnie nadają się także do pakowania prezentów.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo brązowe torby papierowe z uchwytami płaskimi, na które bez problemu możemy nanieść logo, by zwiększyć rozpoznawalność naszej marki. Dostępne są one w wiele rozmiarach od małych torebek papierowych po duże egzemplarze wielkoformatowe.

 

Torby ekologiczne z uchwytami płaskimi wykonane są z papieru o wysokiej gramaturze, a ich wytrzymałość wynosi zazwyczaj do 5-6 kg.

Oferujemy ekologiczne torby papierowe w następujących formatach:

+ 18 x 23 x 9 cm - 0,26 zł + VAT 250szt/karton, papier 70g/m2

+ 26 x 30 x 14cm - 0,32 zł + VAT 250szt/karton, papier 70g/m2

+ 26 x 33 x 17cm - 0,38 zł + VAT 225szt/karton, papier 70g/m2

+ 32 x 25 x 20cm - 0,38 zł + VAT 250szt/karton, papier 80g/m2

ZAINTERESOWAŁA CIĘ OFERTA? NAPISZ